> 

ГДЗ Фізика Л. Е. Генденштейн 7 клас

Рейтинг: 5.0 з 5 / 1 голосів
Вітаємо вас на сторінці з матеріалом ГДЗ Фізика Л. Е. Генденштейн 7 клас, який відноситься до категорії Фізика 7 клас, також можете переглянути всі ГДЗ 7 клас. Будемо вдячні, якщо ви поділитесь з друзями цією сторінкою і залишите свій коментар!

ГДЗ Фізика Л. Е. Генденштейн 7 клас, готові домашні завдання онлайн
ГДЗ Фізика Л. Е. Генденштейн 7 клас онлайн безкоштовно!

&1. Фізика - наука про природу
9. Північне сяйво виникає на Півночі, за полярним колом. Воно міниться всіма кольорами веселки. Його світло холодне. Гроза. Блискавка сяє сліпучим світлом. Міраж. У безводній пустелі виникає зображення озера.
&2. Спостереження та дослід
1. Дощ завжди падає вниз, на землю. При зниженні температури вода завжди замерзає, а при підвищенні нагрівається, а потім випаровується. Сель, що мчить з гори, примушує рухатись всі предмети, що потрапляються на шляху.

5. Аркуш паперу падає повільніше, ніж паперова грудка, тому що на нього дужче впливає опір повітря - він має більшу площу поверхні.
&3. Фізичні величини
3. Тіло неправильної форми треба занурити в мірний циліндр з водою. Обєм тіла дорівнює зміні обєму рідини до і після зануренні предмета. 3,6 км в час = 3600 м в час = 1 м в секунду.
&6. Як фізика змінює світ
2. Відкриття радіохвиль привело до розвитку радіо і телебачення. Відкриття лазерного променя привело до створення різноманітних спеціальних світлоустановок. Відкриття радіоактивності та регнеівського випромінювання привело до створення приладів для вивчення будови людського тіла.
&10. Гази
4. Порожню склянку треба перевернути догори дном і занурити у воду. З неї почнуть виходити бульбашки повітря.
&12. Тверді тіла
6. Аморфні тіла та рідини не мають кристалічної гратки.
&13. Властивості та дія світла
4. Якщо довго знаходитися на сонці, можна перегрітися - отримати тепловий удар. Сонце нагруває сніг і лід, і вони тануть навіть узимку, в мороз. Нагрітий сонцем пісок на пляжі набагато гарячіший за наволишнє повітря.

6. Світло лампи освітлює та нагріває руку.
Категорія: 7 клас Фізика
Переглядів: 996
Радимо переглянути:
Обкладинка ГДЗ Українська література 5 клас АвраменкоОбкладинка Математика 5 клас відповіді з коментарями до зошита підсумкових контрольних робітОбкладинка ГДЗ Математика 6 клас Г. М. Янченко, В. Р. КравчукОбкладинка ГДЗ 11 клас Українська мова Караман, Плющ, ТихошаОбкладинка Твори з української літератури та розвиток мовлення 7 клас
Спробуй зловити кота або бандита. Якщо зловив, пиши в коментарі нижче.